Referencje

Referencje

.

Polecam z całego serca. Pani Anetka stworzyła NASZ IDEALNY DOM Profesjonalizm przez duże „P”. Pani Anetka miła i serdeczna,zawsze służyła dobrą radą.Współpraca przebiegała idealnie. Gorąco polecamy!!!

5/5
Pani Beata Bradło Panek

Dzięki Firmie Archiwizual mam piękne, przytulne mieszkanie :). Korzystałam z usług ” od A do Z „.Począwszy od projektu mieszkania aż po pomoc w wyborze płytek, koloru na ścianach.Pełny profesjonalizm!!!Polecam!!!

5/5

Beata Gołąb

.
.

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anetą Piwko. Stworzyła dla nas wnętrze marzeń. Jest bardzo kompetentną osobą, zna wszystkie nowości wnętrzarskie, służy pomocą w zamawianiu produktów z projektu, szuka alternatyw. Bardzo dobry kontakt, szybkie wykonanie projektu to dodatkowe atuty. Gorąco polecam!!!

5/5

Renata Kosoń

Anetę cechuje pełen profesjonalizm, duże kompetencje i cierpliwość dla klienta. Zrealizowaliśmy projekt biura i mieszkania ze znakomitym efektem. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą stworzyć wnętrza na wysokim poziomie oraz posiadające „to cos”!
5/5

Paweł Kraj

.
.

Serdecznie polecam współpracę z Panią Anetą. Wspaniale zaprojektowała Nasz dom, w którym będzie przepięknie. Rozumie potrzeby domowników, dba o najmniejszy szczegół co jest bardzo ważne. Polecam ! 🙂

5/5

Magdalena Łata

Polecamy, pełen profesjonalizm, wiedza, kreatywność, wyrozumiałość :):):) czekamy na efekty!

5/5

Anna Wołek

.
Zapraszam do wyrażenia opinii
na temat mojej pracy