Niebanalny luksus w kobiecym wydaniu-przytulność przestrzeni

realizacje


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/server336221/ftp/archiwizual/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php on line 223

Warning: Undefined array key -1 in /home/server336221/ftp/archiwizual/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php on line 685

Dziś w nowoczesnych mieszkaniach coraz rzadziej spotykamy podział na kuchnię, jadalnię i salon – zamiast tego stawiamy na spójność i funkcjonalność w części dziennej. W naszej najnowszej realizacji postawiliśmy na połączenie tych stref, tworząc przestrzeń idealną do wspólnego spędzania czasu.

Hol, będący wizytówką naszego mieszkania, pełni ważną rolę nie tylko estetyczną, ale także praktyczną. Dzięki ryflowanym elementom mebli w delikatnych kształtach, od razu czujemy się w domu – meble są pojemne, a jednocześnie lekkie, co sprawia, że nawet w wąskim korytarzu nie czujemy klaustrofobicznie.

Nasza przestrzeń dzienna to miejsce, które od pierwszego wejrzenia zachęca do spędzania czasu razem, zapewniając wygodę i przytulność. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i design w jednym.

Z innego artykułu dowiesz się w jaki sposób odpowiednio rozplanować przestrzeń w kuchni –  sekret odpowiedniego rozplanowania przestrzeni w kuchni.


realizacja:

sierpień 2023r.

miejsce:

Dąbrowa Tarnowska

autor:

Aneta Piwko

Udostępnij